• Pomoc drogowa Piotrków Trybunalski

  Pomoc drogowa 24h Piotrków Trybunalski

  Zajmujemy się profesjonalnie transportem, a przede wszystkim specjalizujemy się w pomocy drogowej i holowaniu pojazdów, wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz maszyn rolniczych.

  W naszej ofercie bezgotówkowe holowanie samochodów osobowych i dostawczych na terenie kraju i UE z OC sprawcy, pomoc w załatwianiu spraw w firmie ubezpieczeniowej.

 • Wynajem samochodów Piotrków Trybunalski

  Wynajem samochodów Piotrków Trybunalski

  Nasza wypożyczalnia samochodów jest działającym, dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem. Usługi rent a car świadczymy na terenie całej Polski (oddziały i przedstawicielstwa: Piotrków Trybunalski). Wynajem samochodów oferujemy dla osób prywatnych i firm z kraju i zagranicy. W naszej ofercie wynajmu aut jest możliwość wynajęcia samochodów osobowych, przyczep i lawet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Wynajem przyczep Piotrków Trybunalski

  Wynajem przyczep Piotrków Trybunalski

  W naszej ofercie przedstawiamy usługę wynajęcia przyczepy transportowej, tzw lekkiej (wymagane prawo jazdy kategorii B), wraz ze stelarzem 80cm oraz plandeką. Są to najpopularniejsze rodzajowo przyczepy, z możliwością doczepienia do większości samochodów osobywych. Lekkie i łatwe w obsłudze zapenią komfort korzystania, a także prostotę korzystania.

 • Wynajem lawet Piotrków Trybunalski

  Wynajem lawet Piotrków Trybunalski

  Wypożyczalnia samochodów w Piotrkowie Trybunalskim

 • Samoch&# z ubezpieczenia OC sprawcy243;d zastępczy z ubezpieczenia OC sprawcy

  Samochód zastępczy

  W myśl obowiązującego prawa możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku, do czasu naprawy Twojego auta lub do dnia wypłaty odszkodowania w przypadku szkody całkowitej! Towarzystwa Ubezpieczeniowe bardzo często celowo wprowadzją poszkodowanych w błąd i informują, że auto zastępcze się nie należy! To nieprawda! Nie daj się oszukać! Zadzwoń do nas!

Kontakt
tel./fax: 44 646 21 92
tel.: 44 646 21 92
tel.: 511 601 601
Napisz do nas.
E-mail: sklep@robertgsm.pl
biuro: Grota Roweckiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski
AUTA Z NIEMIEC
Aktualności
18:55:11 07 grudnia 2011
AUTO ZASTĘPCZE z OC SPRAWCY
Zapisz się na newsletter!
Imię:
E-mail:
Na kalendarzu

 


 

Regulamin

1.    Świadczymy usługi wypożyczenia samochodów marki Citroen C1 i Audi A6 wraz z aktualną polisą ubezpieczeniową OC i AC.

 

2.    Rezerwacji samochodów można dokonać za pośrednictwem formularza elektronicznego szybkiej rezerwacji on – line zamieszczonego na stronie www.wypozyczamy.com.pl lub telefonicznie pod numerem 511 601 601.

 

3.    Rezerwację uznaje się za ważną po dokonaniu wpłaty na konto bankowe w ING BANK ŚLĄSKI 81 1050 1937 1000 0022 6602 9897 sumy 100 zł (słownie: sto złotych zero groszy) z dopiskiem „Rezerwacja Imię i Nazwisko Zamawiającego”. Kwota ta zostanie zwrócona Zamawiającemu z chwilą odebrania auta z wypożyczalni lub zostanie odjęta od ceny najmu pojazdu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo pewność otrzymania auta.

 

4.    Wynajmujący musi mieć ukończone 19 lat oraz posiadać prawo jazdy kat. B, ale nie krócej, niż 12 miesięcy. Ta sama zasada dotyczy innego kierowcy, któremu Zamawiający powierzył wypożyczony samochód. 

 

5.    Przy sporządzeniu umowy wypożyczenia pojazdu wymagane są dwa dokumenty tożsamości: dowód osobisty i prawo jazdy honorowane na terenie Polski lub prawo jazdy wydane przez kraje należące do EU.

 

6.    Wszelkie opłaty dotyczące wynajmowanego pojazdu:

 

·         w przypadku samochodu marki Citroen C1: kaucja zwrotna w wysokości 800 zł (słownie: osiemset złotych zero groszy) i opłata za wynajęcie samochodu 99 zł/doba (słownie: dziewięćdziesiąt dziewięć złotych zero groszy),

·         w przypadku samochodu marki Audi A6: kaucja zwrotna w wysokości 4000 zł (słownie: cztery tysiące złotych zero groszy) i opłata za wynajęcie samochodu 350zł/doba (słownie: trzysta pięćdziesiąt złotych zero groszy)

 

wynajmujący zobowiązany jest uiścić z góry, tj. z chwilą odebrania pojazdu.

 

7.    Istnieje również możliwość wypożyczenia :

·      Systemu nawigacji GPS (kaucja zwrotna – 200 zł, słownie: dwieście złotych; opłata za wynajęcie: 10 zł/doba; słownie: dziesięć złotych zero groszy/doba)

·      Telefonów komórkowych (kaucja w zależności od modelu telefonu od 100 zł do 400 zł ustalana na miejscu; opłata za wynajęcie telefonu 5zł/doba, słownie; pięć złotych/doba),

·      CB radio i antena magnesowa (kaucja zwrotna: 100 zł, słownie: sto złotych; opłata za wynajęcie: 5 zł/doba, słownie: pięć złotych/doba)

·      Fotelik dziecięcy różnych rozmiarów (kaucja zwrotna – 100 zł, słownie sto złotych zero groszy; opłata za wynajęcie: 5 zł/doba, słownie: pięć złotych/doba).

 

8.    Możliwość przedłużenia czasu wynajmowanego samochodu musi być uzgodniona telefonicznie lub osobiście, nie później jednak niż 12 godzin przed wygaśnięciem umowy.

 

9.    Przedłużenie wynajmu pojazdu o ponad jedną godzinę bez wcześniejszego uzgodnienia z wynajmującym liczone jest jako dodatkowa doba.

 

10.              W przypadku braku zwrotu pojazdu do dwóch godzin po ustalonym terminie i nie poinformowania o tym wynajmującego, będzie potraktowane jako próba przywłaszczenia samochodu i będzie skutkowało powiadomieniem organów ścigania.  

 

11.              Udostępniane pojazdy zawsze są zatankowane do pełna i czyste. W takim również stanie auto musi być zwrócone. Za każdy litr brakującego paliwa Wypożyczający zobowiązany jest dopłacić 10 zł (słownie: dziesięć złotych zero groszy), zaś za jego niedomycie dopłata wynosi 35 zł (słownie: trzydzieści pięć złotych zero groszy).

 

12.              Samochody wyposażone zostały w urządzenia lokalizujące GPS oraz znajdują się pod stałym nadzorem grupy patrolującej.

 

13.              W okresie zimowym auta posiadają ogumienie zimowe.

 

14.              Istnieje możliwość wyjazdu wynajmowanym pojazdem do innego kraju będącego Członkiem Unii Europejskiej - cena wynajmu auta powiększa się o 50zł/doba (słownie: pięćdziesiąt złotych zero groszy).

 

15.              Wszystkie ceny podane w regulaminie są cenami brutto.