• Pomoc drogowa Piotrków Trybunalski

  Pomoc drogowa 24h Piotrków Trybunalski

  Zajmujemy się profesjonalnie transportem, a przede wszystkim specjalizujemy się w pomocy drogowej i holowaniu pojazdów, wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz maszyn rolniczych.

  W naszej ofercie bezgotówkowe holowanie samochodów osobowych i dostawczych na terenie kraju i UE z OC sprawcy, pomoc w załatwianiu spraw w firmie ubezpieczeniowej.

 • Wynajem samochodów Piotrków Trybunalski

  Wynajem samochodów Piotrków Trybunalski

  Nasza wypożyczalnia samochodów jest działającym, dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem. Usługi rent a car świadczymy na terenie całej Polski (oddziały i przedstawicielstwa: Piotrków Trybunalski). Wynajem samochodów oferujemy dla osób prywatnych i firm z kraju i zagranicy. W naszej ofercie wynajmu aut jest możliwość wynajęcia samochodów osobowych, przyczep i lawet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Wynajem przyczep Piotrków Trybunalski

  Wynajem przyczep Piotrków Trybunalski

  W naszej ofercie przedstawiamy usługę wynajęcia przyczepy transportowej, tzw lekkiej (wymagane prawo jazdy kategorii B), wraz ze stelarzem 80cm oraz plandeką. Są to najpopularniejsze rodzajowo przyczepy, z możliwością doczepienia do większości samochodów osobywych. Lekkie i łatwe w obsłudze zapenią komfort korzystania, a także prostotę korzystania.

 • Wynajem lawet Piotrków Trybunalski

  Wynajem lawet Piotrków Trybunalski

  Wypożyczalnia samochodów w Piotrkowie Trybunalskim

 • Samoch&# z ubezpieczenia OC sprawcy243;d zastępczy z ubezpieczenia OC sprawcy

  Samochód zastępczy

  W myśl obowiązującego prawa możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku, do czasu naprawy Twojego auta lub do dnia wypłaty odszkodowania w przypadku szkody całkowitej! Towarzystwa Ubezpieczeniowe bardzo często celowo wprowadzją poszkodowanych w błąd i informują, że auto zastępcze się nie należy! To nieprawda! Nie daj się oszukać! Zadzwoń do nas!

Kontakt
tel./fax: 44 646 21 92
tel.: 44 646 21 92
tel.: 511 601 601
Napisz do nas.
E-mail: sklep@robertgsm.pl
biuro: Grota Roweckiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski
AUTA Z NIEMIEC
Aktualności
18:55:11 07 grudnia 2011
AUTO ZASTĘPCZE z OC SPRAWCY
Zapisz się na newsletter!
Imię:
E-mail:
Na kalendarzu
Szanowni Państwo,
 
Na rynku istniejemy od 2000 r.  Prowadzimy Sklep Komis GSM, zajmujący się kupnem, sprzedażą i naprawą telefonów komórkowych. Naszą ofertę telefonów i akcesoriów możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej www.robertgsm.pl.
 
 
W 2011 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o wynajem samochodów osobowych.  Oferujemy wynajem krótko-
i długoterminowy. Oferta wynajmu skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak również firm. Wszystkie pojazdy są nowe, systematycznie kontrolowane pod względem technicznym, dzięki czemu ich stan jest nienaganny. Auta są zawsze czyste, sprzątnięte i pachnące.
 
W naszej ofercie posiadamy samochody oraz pojazdy:
Zapewniamy Państwu samochód zastępczy na czas naprawy. Oferujemy także limuzynę Audi a6 do ślubu wraz z kierowcą. 
Ponadto firma zajmuje się skupem i sprzedażą samochodów. Skupujemy pojazdy każdej marki, płacimy gotówką.

 
W celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie dostosowujemy się również do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Naszym priorytetem jest świadczenie solidnych usług za możliwie niską cenę, tak aby mogłyby one być dostępne dla jak największej liczby osób. W czasie wielu lat naszej działalności zdobyliśmy szerokie grono stałych klientów z Polski i innych krajów Europy, którym serdecznie dziękujemy za miłą współpracę. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.