• Pomoc drogowa Piotrków Trybunalski

  Pomoc drogowa 24h Piotrków Trybunalski

  Zajmujemy się profesjonalnie transportem, a przede wszystkim specjalizujemy się w pomocy drogowej i holowaniu pojazdów, wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz maszyn rolniczych.

  W naszej ofercie bezgotówkowe holowanie samochodów osobowych i dostawczych na terenie kraju i UE z OC sprawcy, pomoc w załatwianiu spraw w firmie ubezpieczeniowej.

 • Wynajem samochodów Piotrków Trybunalski

  Wynajem samochodów Piotrków Trybunalski

  Nasza wypożyczalnia samochodów jest działającym, dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem. Usługi rent a car świadczymy na terenie całej Polski (oddziały i przedstawicielstwa: Piotrków Trybunalski). Wynajem samochodów oferujemy dla osób prywatnych i firm z kraju i zagranicy. W naszej ofercie wynajmu aut jest możliwość wynajęcia samochodów osobowych, przyczep i lawet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Wynajem przyczep Piotrków Trybunalski

  Wynajem przyczep Piotrków Trybunalski

  W naszej ofercie przedstawiamy usługę wynajęcia przyczepy transportowej, tzw lekkiej (wymagane prawo jazdy kategorii B), wraz ze stelarzem 80cm oraz plandeką. Są to najpopularniejsze rodzajowo przyczepy, z możliwością doczepienia do większości samochodów osobywych. Lekkie i łatwe w obsłudze zapenią komfort korzystania, a także prostotę korzystania.

 • Wynajem lawet Piotrków Trybunalski

  Wynajem lawet Piotrków Trybunalski

  Wypożyczalnia samochodów w Piotrkowie Trybunalskim

 • Samoch&# z ubezpieczenia OC sprawcy243;d zastępczy z ubezpieczenia OC sprawcy

  Samochód zastępczy

  W myśl obowiązującego prawa możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku, do czasu naprawy Twojego auta lub do dnia wypłaty odszkodowania w przypadku szkody całkowitej! Towarzystwa Ubezpieczeniowe bardzo często celowo wprowadzją poszkodowanych w błąd i informują, że auto zastępcze się nie należy! To nieprawda! Nie daj się oszukać! Zadzwoń do nas!

Aktualności
Szukane wyrażenie:
w tytule
w treści
 
Na kalendarzu
Zapisz się na newsletter!
Imię:
E-mail:
Kontakt
tel./fax: 44 646 21 92
tel.: 44 646 21 92
tel.: 511 601 601
Napisz do nas.
E-mail: sklep@robertgsm.pl
biuro: Grota Roweckiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski
AUTA Z NIEMIEC
AUTO ZASTĘPCZE z OC SPRAWCY
18:55:11 07 grudnia 2011
OFERUJEMY wynajęcie pojazdu zastępczego z OC sprawcy!

Miałeś stłuczkę? Ktoś uszkodził Twoje auto? Zostałeś bez samochodu?

 

Dobrze trafiłeś! Pozostań mobilny!

 

W myśl obowiązującego prawa możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku, do czasu naprawy Twojego auta lub do dnia wypłaty odszkodowania w przypadku szkody całkowitej!

 

Zarówno jeżeli użytkujesz pojazd do celów zarobkowych (auto "firmowe") czy prywatnych możesz wynająć auto zastępcze bezgotówkowo w Naszej wypożyczalni.

 

Jeżeli posiadasz swoje prywatne auto, którym codziennie dojeżdzasz do pracy, szkoły czy na zakupy również należy Ci się auto zastępcze!

 

Towarzystwa Ubezpieczeniowe bardzo często celowo wprowadzją poszkodowanych w błąd i informują, że auto zastępcze się nie należy! To nieprawda!

Nie daj się oszukać! Zadzwoń do nas!

 

Ubezpieczyciel "sprawcy" nie może nakazać czy wskazać skorzystania z konkretnej wypożyczalni dlatego zawsze masz prawo wynająć auto w naszej wypożyczalni.

Nie zgadzaj się na wynajem auta zastępczego od warsztatu, który rozlicza szkodę! W większości  przypadków warsztaty proponują auta w opłakanym stanie nie nadające się do użytkowania! Często są to auta dużo niższej klasy niż Twoje auto, które zostało uszkodzone!

 

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i Twoich najbliższych!  Masz do tego prawo!

 

Posiadamy tylko najnowsze modele samochodów z rocznika 2011!

 

WYNAJEM BEZGOTÓWKOWY - po podpisaniu odpowiednich dokumentów zwraca się w Państwa imieniu do Ubezpieczyciela sprawcy wypadku/kolizji o zwrot poniesionych kosztów w Naszej wypożyczalni!

Wszystko odbywa się w formie bezgotówkowej! Oszczędzacie Państwo czas i nie musicie angażowac swoich pieniędzy!

 

Koszty wynajmu auta zastępczego są 100% pokrywane przez Ubezpieczyciela Sprawcy kolizji/wypadku!!!

 

Wystarczy do nas zadzwonić pod nr 511601601 czynny 6 dni w tygodniu! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Powrót do aktualności